Ярмарок вакансій на ПрАТ «Біо мед скло»
17-09-2021

У Житомирі безробітних запросили на завод скловиробів для ознайомлення з актуальними вакансіями

Днями відбувся ярмарок вакансій на ПрАТ «Біо мед скло» за участю фахівців Житомирського міського центру зайнятості та дев’яти пошукачів роботи.

Голова правління «Біо мед скло» Людвиг Жарков провів екскурсію по підприємству та надав можливість екскурсантам ознайомитись з технологічним процесом виробництва_скла, асортиментом готової продукції і умовами праці.

Він з гордістю констатував, що завдяки впровадженим інноваціям компанія стала ключовим гравцем на ринку #склотари України та поза її межами. Підприємство постійно розвивається, нарощує потужності та штат працівників, яких вже понад 200.

Керівник наголосив, що наразі підприємство має потребу в операторах склоформувальних_машин, слюсарях, токарях, електрогазозварниках та електромеханіках.

На завершення екскурсії відбулася зустріч із начальником відділу кадрів підприємства Галиною Фесюк, яка деталізувала вимоги до кандидатів на заявлені вакансії. Усі, кого зацікавили пропозиції роботи, заповнили анкети.

 © Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1762