Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

ПрАТ "Вераллія Україна" закликає долучитися до проекту збору і переробки скла

14-07-2021
ПрАТ

ПрАТ "Вераллія Україна" – лідер із виробництва склотари в Україні, виробничі потужності якого відповідають європейським та міжнародним стандартам, належить до групи одного з найбільших світових виробників склотари Verallia. Підприємство виготовляє понад 200 видів склотари.

Ініціативу щодо збору та переробки скла в Рівненській області обговорили під час зустрічі на ПрАТ «Вераллія Україна», що в селі Зоря Рівненського району, заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, представники профільних департаментів ОДА, територіальних громад, а також працівники цього підприємства.

"Що ми використовуємо склобою, то менше затрачатимемо сировини та енергії. Сприяти оборотності скла є нашим обов'язком. Збір та переробка скла дозволять зменшити кількість викидів СО2 в атмосферу, це зменшить використання сировини, сприятиме збереженню природних ресурсів", – повідомила виконавчий директор ПрАТ "Вераллія Україна" Валентина Пугач.

Ігор Тимошенко висловив своє бачення щодо втілення ініціативи зі збору та переробки склобою: "Вважаю, що зацікавленими можуть стати керівники ОСББ, територіальних громад, підприємства, які надають послуги з вивезення сміття. Втілення цієї ідеї дасть позитивний економічний та екологічний результат. Адже світ рухається до вуглецевої нейтральності, тому нам потрібно знайти способи зробити і свій внесок".

Ігор Тимошенко повідомив, що ОДА всіляко сприятиме втіленню цієї ініціативи та закликав представників ОСББ, територіальних громад активно долучитися до впровадження збору та переробки скла.

"Я дуже вдячний заступнику голови ОДА Ігорю Тимошенку за підтримку ініціативи збору та переробки скла. Також вдячний усім присутнім, що погодилися взяти участь у цій нелегкій справі. Ця зустріч – хороший початок нашої співпраці", – зазначив гендиректор ПрАТ "Вераллія Україна" Даніель Саксік.