Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Закінчилася 21 міжнародна виставка скляної промисловості Vitrum 2019

09-10-2019
Закінчилася 21 міжнародна виставка скляної промисловості Vitrum 2019

Обладнання для скляної промисловості, машини та технології зайняли центральне місце на виставці Vitrum 2019,  яка проходила 1-4 жовтня в двох залах на Fiera Milano Rho в Мілані, Італія. Учасники цього року запропонували рішення для автоматизації, інтеграції та оптимізації скловиробництва  - все це є частиною Industry 4.0.

Семінари Vitrum 2019 були присвячені проблемам і можливостям Індустрії 4.0 для всіх етапів обробки скла.  

«Автоматизація -  це наше майбутнє», - говорить Кері Брайер, віце-президент компанії Vitrum Intermac.

Intermac продемонструвала робочу станцію, на яку подається скло за допомогою робота-навантажувача. Forvet просуває свої можливості обробки скла, де кожен процес повністю автоматизований.

Представник компанії Адель Латтуада презентував роботу онлайн-порталу, де відстежується  процес виробництва в режимі реального часу.

На Vitrum 2019 велику увагу було приділено політиці віртуального захисту даних та протидії кібератакам. З кожним роком усе більше компаній прагнуть налаштувати онлайн управління усіма процесами виробництва, тому кібербезпека стала однією із найважливіших тем на виставці.

Не менш обговорюваною темою стала розробка міжнародних стандратів для обладнання, яке використовує скляна промисловість у всьому світі.  

Організатори Vitrum 2019 в партнерстві з Італійським агентством з торгівлі та Міністерством економічного розвитку Італії приділили особливу увагу іноземним учасникам та відвідувачам.

«У Vitrum 2019 взяла участь очікувно велика кількість професіоналів с високим бізнес-потенціалом. Виставка стає все більш інтернаціональною, а кількість іноземних відвідувачів значно перевищує кількість італійців », - зазначив президент Vitrum Діно Зандонелла Некк.

Vitrum проводиться кожні 2 роки починаючи з 1979 року. Щороку кількість експонентів і відвідувачів Vitrum зростає, що підтверджує величезний інтерес серед фахівців до італійських виробників і технологій обробки скла.

Слід зазначити, що у 2018 році експорт обладнання для скляної промисловості з Італії склав - 3%,  а вже у першій половині 2019 року – цей показник зріс до 20% .

Наступна виставка Vitrum відбудеться 5-8 жовтня 2021 року.