Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК






usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Продукція Львівської ізоляторної компанії використовується енергетичними системами 30 країн світу

17-04-2018
Продукція Львівської ізоляторної компанії використовується енергетичними системами 30 країн світу

ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» виготовляє скляні ізолятори, які на сьогодні використовуються енергетичними системами у більш ніж 30 країнах світу. Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю  «Львiвська iзоляторна компанiя» була заснована на базі і є правонаступником Львiвського iзоляторного заводу , що працював з 1965 року,  та продовжує традицiї виробництва високоякiсних iзоляторiв.

Львiвська iзоляторна компанія –  є одним з найбільших в Європi виробникiв низько- та високовольтних iзоляторiв iз загартованого та вiдпаленого скла.

На постійній основі підприємство постачає свою продукцію у вісім країн світу. Окрім того, ТзОВ «ЛІК» забезпечує 70% попиту вітчизняного ринку та  є єдиним підприємством-виробником скляних ізоляторів  в Україні.

Директор ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» Динік Оксана Вікторівна підкреслює: «Скляні ізолятори – передусім це енергетична безпека підприємств,  які ними користуються». 

Виробництво ізоляторів Львівською ізоляторною компанією здійснюється на автоматизованих технологічних лініях, які дозволяють забезпечувати витримку високих технологічних параметрів, здійснення безперервного контролю якості продукції.

Велика увага приділяється сертифікації продукції, яка проходить періодичні випробування у сертифікаційних центрах, лабораторіях, інститутах як  вітчизняних так і закордонних.

«Наша продукція підтверджена сертифікатами незалежних європейських лабораторій. Будь-яка енергетична компанія перед тим як потрапити на зарубіжний  ринок, підтверджує якість, потім іде процес  омологації (ред. - приведення у відповідність до будь-яких стандартів чи вимог країни-споживача, отримання погодження від офіційної організації). Тобто на підприємство приїздять сертифіковані аудитори, які перевіряють не лише технічний стан, не лише  систему контролю якості та систему сертифікаційних умов, а й такі моменти, як, наприклад, ступінь задоволення працівниками умовами праці» - розповідає директор Львівської ізоляторної компанії.

«На підприємстві перевіряється дотримання усіх можливих європейських екологічних норм. Наприклад, як відбувається утилізація не тільки акумуляторів, а й промасленого ганчір’я, що використовується для протирання обладнання. Воно також повинно бути утилізовано якісно та згідно з нормативами. Лише тоді підприємство допускають до участі у тендері,» - додає вона  – «І тільки за рахунок того, що у порівнянні із європейськими виробниками, ми маємо нижчий рівень заробітної плати, але не меншу енергетичну складову в своєму виробництві, ТзОВ «ЛІК» має можливість поставляти свої скляні акумулятори до таких країн як Велика Британія, Норвегія, В’єтнам, Шрі Ланка та інших».

Слід зазначити, що  середня заробітна плата у ТзОВ «ЛІК»  становить 9 тисяч гривень. У компанії працює 350 осіб.

Великий, потужний, молодий колектив технічних спеціалістів є найбільшим та найціннішим здобутком Львівської ізоляторної компанії.

Окрім того, на підприємстві працює експертна група, яка складається з фахівців, що мають робочий стаж більше 40 років. Це спеціалісти із величезним технічним, технологічним та адміністративним досвідом.

«Ми їх не просто бережемо, а ставимося з надзвичайною повагою,»  - підкреслює Оксана Вікторівна. Та додає:  «Але найбільше ми пишаємося тим, що за ці часи ми змогли підготувати досить молодий колектив, це працівники віком від 27 до 40 років, що технічно, технологічно та адміністративно грамотні та наділені високим творчим  потенціалом. Наразі це дуже велика рідкість. А, особливо, зважаючи на те, що ми маємо досить ексклюзивну технологію і готового спеціаліста на ринку нам важко знайти».

ТзОВ «ЛІК» має  найсучаснішу випробувальну лабораторію, де є можливість проводити будь-які випробування ізоляторів.

За останній рік Львівська ізоляторна компанія підтвердила свої напрацювання з армування ізоляторів на глиноземистому цементі. У той час як ТзОВ «ЛІК» вже отримало протоколи чеської та канадської лабораторії, які підтверджували якість ізоляторів заармованих за цією технологією, інші європейські виробники тільки починали декларувати свої розробки у цьому напрямку.

Наразі ТзОВ «ЛІК» невпинно займається модернізацією виробництва, реконструкцією обладнання та оновленням приміщень на підприємстві.

«У першу чергу ми вкладали ресурси в технологічний розвиток, наразі час удосконалювати технічні та соціальні умови нашого підприємства» - коментує Оксана Динік.

Львівська ізоляторна компанія затвердила план розвитку на найближчі 5 років та розпочала реконструкцію двох своїх основних цехів.