Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Стильне оформлення інтер'єру з використанням пляшок

20-03-2018
Стильне оформлення інтер'єру з використанням пляшок

У будь-якому будинку, родині, особливо після свят, залишаються скляні пляшки, багато з яких мають нестандартну,  оригінальну форму і їх не хочеться викидати. Зробіть корисні декоративні вироби зі скляних пляшок своїми руками, які додадуть родзинку в ваш інтер'єр або екстер'єр будинку і пляшки перестануть бути для вас просто сміттям.

З порожніх скляних пляшок можна зробити стильні вази, свічники, люстри, чудові вази для квітів і багато іншого, на що тільки вистачить вашої фантазії.

Ваза з пляшок

Найпростіша і красива річ в інтер'єрі - це ваза для квітів. Вази з квітами створюють затишок і теплу атмосферу в будинку. Їх можна розставляти де завгодно, на столах, на підлозі, на полицях. Ціла пляшка - вже готова ваза для квітів. Існує безліч способів, як можна її обробити чи прикрасити.

Підсвічник

Жоден світильник із штучним світлом не створить таку романтичну обстановку, як світло свічки. Свічки роблять атмосферу будь-якого приміщення  загадковою та хвилюючою, і в той же час більш спокійною і затишною. Ідеальним рішенням є індивідуальні свічники зроблені своїми руками.

Якщо в будинку є сходи, то дуже вдалим і неординарним варіантом декору стануть скляні свічники з пляшок, встановлені по краях.

Люстра з винних пляшок

 Люстра з пляшок під старовину стане ідеальним рішенням для пабу, ресторану або веранди у вас вдома.

Тарілки

Найпростіші і популярні вироби із скляних пляшок - це різні види посуду, особливо тарілки для закусок та салатів. Зверніться в майстерню, де за високої температури вашим пляшкам нададуть бажаної форми. І ваша тарілочка готова до використання.

Диспенсер для мила з пляшки віскі

Пляшки красивої форми послужать для Вас як диспенсер для рідкого мила.

Такий варіант буде неодмінно оригінально виглядати вашій ванній кімнаті.

Щоб поєднати красу і практичність, замість пробки прикріпіть насадку для рідкого мила. Закріпити насадку можна рідкими цвяхами або підібрати пляшку з відповідною різьбою. Якщо хочете залишити етикетку -покрийте її прозорим лаком, щоб захистити від розмокання. Готово, можна користуватися.

 

Годівниці для птахів

Годівниці можна зробити з перевернутих пляшок. Наповнити пляшки кормом або зерном, попередньо закріпивши її в дерев'яну конструкцію. Такі годівниці стануть прикрасою вашої ділянки.