Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Сьогодні свій 80 річний ювілей святкує Бокотей Андрій Андрійович

21-03-2018
Сьогодні свій 80 річний ювілей святкує Бокотей Андрій Андрійович

Вітаємо з 80 річним ювілеєм видатного митця - Бокотея Андрія Андрійовича, одного з кращих представників покоління, чия творчість і активна громадська позиція значною мірою вплинула на розвиток і високий авторитет сучасного українського мистецтва.

Творчий шлях А.А. Бокотея сповнений новаторських знахідок і вагомих здобутків у царині гутного скла, оригінальні твори художника постійно привертають увагу спеціалістів, критиків і шанувальників мистецтва в Україні та за кордоном.

Словосполучення “скло Бокотея” вже давно стало означенням мистецького явища найвищого ґатунку та фірмовим знаком львівської гутної школи.

Міжнародні симпозіуми скла та заснування Музею скла у Львові, які привернули до України міжнародну увагу мистецької спільноти - беззаперечна заслуга Бокотея.

Важко переоцінити внесок митця у навчання та виховання творчої молоді, адже багато сил Бокотей присвятив саме цій роботі.

Завдяки діяльності Андрія Андрійовича відбулося розширення зв’язків та почалась співпраця українських навчальних закладів з мистецькими школами Європи, США та Японії.

Діяльність Бокотея А.А. на посадах викладача, ректора Львівської академії мистецтв, у Академії мистецтв України, постійний пошук нових шляхів у творчості та художній освіті у повній мірі сприяли розвитку українського мистецтва.

 Завдяки чому Україна отримала багатьох талановитих фахівців у непростій роботі зі склом.

Андрія Андрійовича Бокотея завжди вирізняли новаторський підхід, уміння поєднувати багатолітній досвід і традицію з енергією молодості.

Щиро вітаємо з Днем народження та бажаємо многая літа років яскравої творчості та здоров’я!

Сюжет до ювілея митця: