Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >

В Україні реалізували пілотний проект з роздільного збирання та переробки твердих побутових відходів

20-07-2018

Як зазначили організатори проекту, в Україні працюють десятки заводів, які використовують вторсировину для виготовлення скла, картону, виробів з ПЕТ (тканини, синтепон тощо), пластмасових виробів. Ці заводи відчувають дефіцит вторсировини і деякі з них змушені закуповувати її за кордоном.

 >>>

У Слов'янську підписали Меморандум про створення хімічного індустріального парку

19-07-2018

Содовий завод стане базою для подальшого розвитку та забезпечить випуск не менше п’яти продуктів: соди кальцинованої, соди харчової, синтетичної трони (замінювача фосфатоутримуючих наповнювачів в пральних порошках), хлористого кальцію, каустичної соди.

 >>>

Пліч-о-пліч: екологічні рішення зі скла та альтернативна енергетика

17-07-2018

AGC (AGC Asahi Glass) - лідер світового ринку з виробництва плаского скла уклав угоду про стратегічний розвиток з компанією Ubiquitous Energy - лідером альтернативної енергетики, сонячної генерації з використанням прозорих покриттів.

 >>>

Український hand-made демонструють у Музеї Сучасного Мистецтва Нью-Йорку

13-07-2018

"Фірма Старт" є одним з провідних в Україні виробників художніх виробів з гнутого скла. Виробництво було засновано 30 років тому і до сьогодні залишається вірним своєму стилю.

 >>>

Дмитро Олійник: Навіщо потрібна Національна митна служба

13-07-2018

Саме митниця є загально визнаним у світі органом, який забезпечує захист національної економіки. Сьогодні в цивілізованому світі є кілька успішних моделей функціонування митниці, які можна взяти за основу. І всі вони побудовані на цілісності, незалежності, технічній і фінансовій забезпеченості митних служб. Франція, Німеччина, Фінляндія, Польща мають дуже потужні митні структури, які успішно борються з контрабандою. Нам є з кого брати приклад.

 >>>

Архів новин

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >